ZTE V881 – Nástupce legendárního Blade

3

Společnost ZTE je v našich lůjích a hájích známá hlavně díky svému levnému, leč kvalitnímu a současně také velmi úspěšnému modelu ZTE Blade, neboli Orange San Francisco. Není tak divu, že se rozhodla navázat na jeho odkaz a připravila nového nástupce.

A ne, nemluvím o oficiálním Orange San Francisco II, který se spíše než jako nástupce tváří jako faceliftovaný model, nýbrž o ZTE V881. Ačkoliv stále půjde o model z nižší střední třídy, tak oproti Blade II nabídne větší 3,8“ displej s WVGA rozlišením (800×480), 1GHz Qualcomm MSM8255 ARMv7 procesor doplněný o grafický čip Adreno 205 a zadní fotoaparát s rozlišením 5MPx a přisvětlovací diodou.

Zařízení bylo prozatím oznámeno pouze pro Čínu, kde se bude prodávat za cenu kolem $160 (2280 korun bez DPH). Ohledně dostupnosti jinde zatím žádné přesné informace nepadly, nicméně počítám, že jej za nějaký ten měsíc můžeme očekávat i v České republice.

Otázkou také zůstává, zda se k nám nakonec do prodeje dostanou obě zařízení a tedy jak V881, tak i Orange San Francisco II, osobně bych ale spíše počítal s tím, že tento model San Francisco II nahradí.

Zdroj: engadget

3 KOMENTÁŘE

  1. jeste doplnim ze zfaceliftovany hw OSF II se nachazi taktez pod slupkou T-mobile Vivacity a oba jsou v UKkmani za cca 110liber vcetne kreditu a jsou odblokovatelny zdarma doma…
    a k OSF II je v cene darkovy balicek se sluchatkama v hodnote 60liber

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here