Xiaomi Redmi Pro oficiálně|Telefon, který mění definici střední třídy!

0

Redmi ProXiaomi dnes přišlo s dvěma obrovskými novinkami a jednou z nich je právě telefon Redmi Pro s duální kamerou. Pokračujte ve čtení a dozvíte se všechny podrobnosti!

Duální kamera Xiaomi Redmi Pro

Redmi Pro 2Je důležité si uvědomit, že Redmi Pro je prvním telefonem s duální kamerou od Xiaomi a proto se také jedná o tak velkou novinku. Fotoaparát je vybaven hlavním 13 MP snímačem Sony IMX258 a sekundárním 5 MP snímačem od Samsungu. Dvojice fotoaparátu u Redmi Pro pořizuje fotky ve stejnou dobu a následně je sloučí tak, aby bylo dosaženo fotek s ideální hloubkou, ostrostí a dynamikou.

Naštěstí máme k dispozici i několik vzorků pořízených telefonem Redmi Pro, takže můžete sami posoudit, zda pracuje duální fotoaparát od Xiaomi správně.

Vzorové fotografie pořízené telefonem Xiaomi Redmi Pro

Redmi-Pro-sample_1Redmi-Pro-sample_2Redmi-Pro-sample_3Redmi-Pro-sample_4Redmi-Pro-sample_5Redmi-Pro-sample_6Redmi-Pro-sample_7Redmi-Pro-sample_8Redmi-Pro-sample_9Redmi-Pro-sample_10

Specifikace Xiaomi Redmi Pro

Redmi Pro 4Jediným lákadlem Xiaomi Redmi Pro však není fotoaparát, jelikož telefon je také prvním kouskem tohoto výrobce, který se může pochlubit OLED displejem s úhlopříčkou 5,5 palce. Displej dále nabízí také Full HD rozlišení, které by mělo být při normálním používání více než dostatečné.

Xiaomi nešetřilo ani na zbytku hardwaru, jako je 10 jádrový procesor Helio X20 nebo dokonce Helio X25, kterým je vybavena nejsilnější varianta Redmi Pro. Procesor Helio X25 je lepší díky vyšší taktovací frekvenci a silnějšímu grafickému čipu Mali-880.

Mezi další klíčové rysy Redmi Pro patří 2.5D krycí sklo, velká baterie o kapacitě 4050 mAh, konektor typu USB-C, až 4 GB operační a 128 GB interní paměti, nový přední snímač otisků prstů a slot pro dvě SIM karty.Redmi Pro 5Telefon měří 151,5 x 76,2 x 8.15 mm a váží 174g. Tělo z kartáčovaného kovu bude dodáváno ve zlaté, šedé a stříbrné barvě.

Ceny modelu Redmi Pro jsou velice přívětivé, jelikož nejlevnější varianta (3 GB RAM + 32 GB) by měla v Číně přijít na 1499 jüanů (asi 5 600 Kč), prostřední varianta (3 GB RAM + 64 GB) na 1699 jüanů (asi 6 300 Kč) a nejsilnější varianta (4 GB RAM + 128 GB) na 1999 jüanů (asi 7 400 Kč). Bohužel jsme si zcela jisti tím, že u nás budou všechny varianty dražší, nedovolíme si však hádat o kolik. Prodeje Xiaomi Redmi Pro odstartujou 6. srpna v Číně.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here