Xiaomi Redmi 4: 3 GB RAM, 32 GB úložiště a Full HD displej za méně než 3 000 Kč!

0
Redmi Note 4 (ilustrační obrázek)
Redmi Note 4 (ilustrační obrázek)

Očekávalo se, že Xiaomi představí Redmi 4 společně s modelem Redmi Note 4, ale nakonec se tak nestalo. Nyní se však zdá, že je představení blízko, jelikož už je telefon uveden na internetových stránkách TENAA.

Redmi 4 vypadá jako malá varianta Redmi Note 4. Xiaomi nejspíše neplánuje nějak měnit kapacitní tlačítka, takže že zůstávají stejná. Reproduktor byl u Redmi 4 odstraněn ze zadní strany a přesunul se do dolní části k nabíjecímu konektoru.Redmi-4Na zadní straně se nachází snímač otisků prstů, který je umístěn pod zadní kamerou s LED bleskem na levé straně. Logo Mi je několik centimetrů od anténního lemu na spodní straně. Jak kolébkové tlačítko hlasitosti, tak napájecí tlačítko je umístěno na pravé straně a slot pro SIM kartu najdeme na levé straně.

Specifikace Redmi 4 zahrnují 3 GB operační paměti, 32 GB úložného prostoru nebo Full HD displej, ze kterého budou lidé nadšeni, pokud vezmeme v úvahu, že se má telefon prodávat za 699 jüanů (asi 2 600 Kč). Procesor je taktován na 1,8 GHz a předpokládá se, že půjde o Helio P10. Někteří lidé však tvrdí, že jde o Snapdragon 625, a tak by se mohlo stát, že klasická varianta Redmi 4 nabídne procesor Helio P10, zatímco Snapdragon 625 bude ve variantě, která by mohla být označena třeba jako Redmi 4 PRO.Redmi-4-3Redmi 4 by mělo být zahájeno s nástavbu MIUI 8 na OS Android 6.0.1. Zatím nemáme žádné zprávy o datu představení, ale věříme, že se ho dočkáme již brzy.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here