XDA: Vylepšete si fotoaparát na Xperia Ray, Active, Mini a Mini Pro

3

Různá softwarové vylepšení fotoaparátu se dříve nebo později objeví pro takřka každý, alespoň trochu komerčně úspěšnější, telefon s Androidem. Z blízké historie můžeme jmenovat například Samsung Galaxy S III nebo HTC One S. A tento týden se k těmto telefonů připojila také skupina Sony Ericsson Xperia telefonů; Ray, Active, Mini a Mini Pro.

Camera mód u nich vylepšuje jak fotografie, tak i záznam videa a případného zvuku. V případě fotografií byla zmírněna komprese .jpg formátu, video se dočkalo nového kodeku(H264  namísto původního MPEG4) a zvýšení datového toku při HD rozlišení na 14mbit/sekundu a zvuk je nové zaznamenáván v dvojnásobném datovém toku, ve 256 kb/s.

Instalace je velmi jednoduchá, stačí stáhnout tento instalovatelný .zip a skrze libovolnou recovery (např ClockWowrkMod) jej nainstalovat do telefonu. Mód by měl fungovat na všech výše zmíněných telefonech, nezávisle na aktuálně používané ROMce. Konkrétně byl ale testován na originální Android 4.0.4 ROM.

Zdroj: XDA

3 KOMENTÁŘE

  1. Potvrzuji funkčnost na této ROMce http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1578109 (Xperia Mini ExMIUIv4 2.9.29).

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here