Vyhrajte jeden ze tří Galaxy Tabů 8.9 v soutěži s Androidpolice a NVidií

0

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé! A pokud se Vám náhodou nechce zpívat a již jste se zúčastnili jak naší, tak včerejší soutěže od Andriodpolice, tak pro Vás máme další možnost jak si pod stromeček nadělit nějaký ten kus hezkého Androidího hardwaru. A ano, zas nejde o původně naší soutěž, nýbrž zahraničního webu Androidpolice.

Tentokráte můžete vyhrát jeden ze tří Honeycomb tabletů Samsung Galaxy Tab 8.9 doplněný o reproduktory Jambox a dárkový AMEX poukaz s hodnotou $25.

Stejně jako ve všech předchozích, i tentokráte je možná účastnit se jak pomocí FB, tak i Twitteru a Google+. Pokud využijete všechny 3 možnosti, tak až ztrojnásobíte svou šanci na výhru, nutné to však není.

1. krok

  1. Přidejte si tento účet do kruhů do kruhů na Google+
  2. Sdílejte tento příspěvek do veřejných kruhů

Nebo:

  1. Začněte followovat @AndroidPolice@nvidiategra na twitteru
  2. Tweetněte tuto zprávu:

#NVIDIA and @AndroidPolice are giving away three Galaxy Tab 8.9‚s And More http://bit.ly/APNV89 <Vložte libovolný text.>

Nebo:

  1. Likeněte fanoškovskou stránku AndroidPoliceNVIDIA fan page na facebooku

2. krok

Vyplňte tento formulář. Link na tweet získáte kliknutím na tweet a následně na ‚details‘, u FB profilu stačí kliknout na svůj profil a zkopírovat URL a u Google+ klikněte na šipku vpravo nahoře (u příspěvku) a vyberte ‘odkaz na tento příspěvek’.

Soutěž končí již 19. prosince v 12:59 a je, stejně jako ty předchozí, je bohužel tato soutěž nepřístupná pro občany Slovenské republiky.

Zdroj: androidpolice

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here