Zdrojové kódy Androidu 4.0.3 volně ke stažení

6

Softwarový inženýr googlu a zároveň jeden z nejdůležitějších lidí pracujících na Androidu, Jean-Baptiste Queru, dnes skrze Google groups oznámil aktualizování volného zdrojového kódu šířeného skrze projekt Android Open Source Project na verzi 4.0.3.

Ačkoliv nezmínil žádné konkrétní změny, tak uvedl, že se jedná o zatím nejlepší vydání na kterém kdy pracoval. Současně také oznámil, že bez téměř jakýchkoliv nutných změn je kód připraven ke kompilaci pro Nexus Galaxy, Nexus S a americkou Motorolu Xoom.

Z největší pravděpodobnosti se tak v nejbližší době dočkáme další aktualizace pro Nexus S (prozatím je na 4.0.2) a s trochou štěstí i pro Motorolu Xoom. A i pokud by se tak náhodou nestalo oficiálně, tak komunita vše jako vždy jistí.

Zdroj: groups.goolge

6 KOMENTÁŘE

    • HTC oznamilo uz drive, ze aktualizace bude nekdy v prvnim ctvrtleti 2012. To vis trva jim to dele, protoze na to musi jeste navleknou HTC Sense.

  1. no, tak to se pan Queru nemá čím chlubit… Je zajímavé že všechny tech servry se předhánějí v tom kdo více vychválí ICS,lezou googlu přímo do zadku. Ale přitom z pohledu uživatelů se jedná o system s mnoha chybama…nastavení jasu,vydrz baterie,padani aplikaci po/pri locku obrazovky,neumi zpracovat urcite formaty tel cisel (uzivatel pak u kontaktu nevidi jmeno, jen cislo,takze se musí ručo opravit),chybi face unlock, chybi libovolne si vypnout rozpoznavani hlasu a pote si cely text upravit, atd atd… a vydrz baterie… (tu zminuji podruhe,jelikoz se jedna o podle me zasadni problem.baterka pri vpodstate nulovem jasu, a s nespustenou zadnou externi aplikaci vydrzi ani ne cely den.katastrofa.)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here