Vánoční nabídka aplikací Sygic: kupte si 1 navigaci a získejte druhou zdarma

0

androidmarketcz__TITLE_image640x400 (1)

Využijte naši zvláštní vánoční nabídku. Zákazníci, kteří si zakoupí některou z nejprodávanějších aplikací Sygic pro navigaci GPS s 30% slevou, získají druhou aplikaci pro své přátele nebo rodinné příslušníky zdarma. Naše 30% sleva platí i pro uživatele systému iOS.

Seznamte se s naší vánoční nabídkou, která potěší nejednoho řidiče. Pokud si v tomto omezeném období zakoupíte v elektronickém obchodě Sygic některou z nejprodávanějších aplikací Sygic pro navigaci GPS s 30% slevou, obdržíte také druhou bezplatnou licenci, kterou můžete darovat přátelům nebo rodinným příslušníkům. Majitelé telefonů iPhone mají nárok na 30% vánoční slevu na aplikaci Sygic Evropa.

Řidiči mohou bezpečně cestovat po celé Evropě, protože si mohou mapy Sygic uložit přímo do svých telefonů. Už se nemusí spoléhat na sítě Wi-Fi nebo mobilní datové připojení. Mapy v aplikaci se aktualizují několikrát do roka.

androidmarketcz_HUD_640x427

Na rozdíl od jiných mapových služeb se data navigace GPS od společnosti Sygic ukládají v telefonu a nestahují se průběžně z internetu. Uživatelé aplikace se proto obávat výdajů spojených s mobilním datovým připojením v důsledku používání navigace GPS. Ani se nemusí bát, že by se ztratili v oblastech s horším signálem.

Nedávno představená funkce HUD (Head Up Display) u navigací GPS Sygic umožňuje řidičům promítat navigační pokyny přímo na čelní sklo vozidla, takže už není třeba jedním okem sledovat dopravní situaci a druhým mobilní telefon. Funkci HUD si můžete výhodně zakoupit přímo v aplikaci, a to za pouhých 4,99 USD. Nepotřebujete k ní žádný drahý doplněk, protože se navigační pokyny dokážou promítat rovnou z aplikace Sygic v libovolném telefonu nebo tabletu se systémem Android.

androidmarketcz_image2640x359 (1)

Funkce navigace GPS Sygic:

  • mapy offline, které nevyžadují mobilní datové připojení,
  • podrobná hlasová navigace GPS,
  • trojrozměrná města a krajiny,
  • hlasové pokyny ve více než 40 jazycích,
  • trasy s několika zastaveními a možnost úpravy tras pomocí přetahování bodů na mapě,
  • informace o rychlostních omezeních a zvukové výstrahy,
  • funkce SOS/pomoc s vyhledáním asistence v okolí,
  • interaktivní mapa – klepnutím na libovolnou ulici, bod zájmu nebo fotografii zobrazíte dostupné akce,
  • špičková integrace se službami třetích stran, jako je TripAdvisor (hledání restaurací, hotelů atd.),
  • funkce HUD (Head Up Display), která řidiči promítá navigační pokyny na čelní sklo.