Uniklé fotografie Sony D6503 – možné nové varianty Xperie ZL

0

Na stránkách XDA se objevily fotografie nového modelu, který patří do řady Xperia od Sony. Záhadný telefon nese označení D6503 a designově je je velmi podobný modelům Z, obzvláště pak Z1.

180639-sonyd6503leak1

Podle autora fotografií má zařízení 5.2″ displej, menší rámeček okolo displeje, než je tomu u Xperie Z1 a uvnitř zařízení je Android ve verzi 4.3 Jelly Bean s novou verzí nadstavby. Jak je i z uvedené fotografie vidět, systém zatím není stabilní a neustále padá, proto také ještě nebyla zveřejněna fotografie nové verze systému.

Byť je přístroj nejvíce podobný na Z1, měl by údajně nahradit Xperii ZL (označení pro tento model je C6503, nástupce bude mít tedy jen změněno první písmeno kódového označení, jak je u Sony zvykem). Na zadní straně modelu se nachází čočka fotoaparátu s rozlišení 20.7 MP, to je stejná, kterou známe ze Z1 a Z1 Compact.

Designová změna nastala na mnoha částech telefonu. Pro mikrofon jsou na spodní hraně utvořeny tři větší otvory. Nabíjecí port, microUSB vstup a slot na SIM kartu jsou na levé straně, zatímco zdířka pro microSD kartu, spoušť fotoaparátu, ovládání hlasitosti a tlačítko zapnutí/vypnutí jsou na pravé. Ne nezvykle je horní strana vyhrazena mikrofonu pro redukci okolního zvuku při telefonování  a vstupem jack.

Mnoho uživatelů dozajista ocení přítomnost diody (LED), pro kterou je vyhrazeno místo v mřížce reproduktoru. S přístrojem bychom se mohli setkat již příští měsíc, kdy vypukne Mobile World Congress v Barceloně, na který jistě nedočkavě čeká řada příznivců mobilních technologií.

gsmarena_002

Zdroj: Gsmarena ,Phonedog, Xperiablog

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here