LG testuje Android 4.4 KitKat pro Optimus G a Optimus G Pro

2

Podle zvěstí by měly Optimus G a Optimus G Pro od LG dostat Android ve verzi 4.4 KitKat. Spolu s upgradem softwaru by se obě zařízení mohly dočkat funkce, která je nyní velmi populární – KnockOn.

LG-SV

KnockOn umožňuje odemčení nebo zamčení telefonu pouhým poklepáním na displej, což je ve spojení s QuickWindow – krytem telefonu s okénkem umožňující náhled na displej v jeho malé části – velmi užitečná funkce. Spolu s chystaným upgradem na novější Android se tak dočkáme i nového příslušenství pro zmíněná zařízení.

Informaci o tom, že se zařízení testuje s KitKatem přinesl server Phonearena, kterému informaci o údajích objevených v UAprof (User Agent profile) odeslal jeho čtenář. Dříve se vedly diskuze o tom, které zařízení nový Android dostane, neboť se nechalo LG slyšet, že jej pro některé telefony neplánuje. Pokud však testování dopadne dobře, mohli bychom se dočkat u novějších modelů (LG G2) a starších (Optimus G a Optimus G Pro) nejnovějšího softwaru, což by ukázalo snahu LG o to, aby jejich uživatelé dostávali vždy to nejlepší. Tím by se odlišilo od konkurence, která pro mnoho svých modelů vydává upgrade pozdě nebo vůbec.

Zmíněný kryt s QuickWindow se již začal prodávat v Koreji, s jeho nasazením na ostatní trhy se počítá za nedlouho. Vypuštění KitKatu by mělo začít za několik dnů také v Koreji, následně by měly přijít i další země.

Zdroj: Gsmarena, Phonearena

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here