Unikají specifikace chystané Xperie X a XR od společnosti Sony

0

Na letošním veletrhu elektroniky IFA 2016 v Berlíně, by nám měla japonská společnost Sony představit několik novinek. My se dnes podíváme na kompaktní smartphone Xperia X Compact a špičkový fotomobil Xperia XR.gsmarena_002 (1)

Právě dnes ráno ukázal podobu menšího z modelů, Xperie X Compact, známý „tipař“ Evan Blass prostřednictvím svého proslulého twitterového účtu @evleaks. Na specifikace si však musíme ještě počkat. Dočkat bychom se mohli například menšího displeje s velikostí 4,6″ nebo 4,7″, výkonného procesoru Qualcomm Snapdragon 820/821 či vylepšeného fotoaparátu.

Druhou chystanou novinku má být nový špičkový model Xperia XR, která unikla už dříve a přináší displej o velikosti 5,2 palců, 4 GB RAM, zadní 23MP fotoaparát s duálním LED bleskem, laserové asistované zaostřování, a 13 Mpx přední VGA kameru.gsmarena_001

Obě připravované novinky budou součástí řady Xperia X, která byla uvedena počátkem letošního roku jako náhrada Xperie Z. V té době ovšem žádné informace o kompaktním modelu hlášeny nebyly.

Předpokládáme, že více se dozvíme v nejbližších dnech, nejpozději však mezi 2. a 7. září, kdy proběhne veletrh IFA.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here