Tip|Vyzkoušejte růžová Rekola

0

 Rekola4 Rekola  Rekola1

Půjčte si růžové kolo kdykoli se vám zachce. Jezděte tak dlouho, jak budete potřebovat a nakonec kolo kdekoli odložte pro dalšího jezdce. Žádné stojany, žádná omezení v Praze, Brně, Pardubicích, Hradci Králové, Olomouci a Českých Budějovicích.

Brzy zjistíte, že pohyb městem na růžovém kole je jednodušší, rychlejší a flexibilnější, než cestování městskou hromadnou dopravou. Svůj čas máte plně pod kontrolou! Rekolo vás doveze přesně tam, kam potřebujete.

Půjčení kola:

Přijdeš ke kolu, které má na sobě viditelně umístění tzv. kód kola. Ten zadáš do mobilní aplikace, která ti ukáže kód zámku. Kola jsou totiž přidělaná zámky s číselným kódem (každé kolo má jiný a kódy se mění). Ty si odemkneš kolo a už to jedeš.

Vrácení kola:

Jakmile už kolo nepotřebuješ, zamkneš ho na nejbližší vhodné místo. Nejlepší jsou stojany na kola, ale poslouží cokoli pevného. (Pozor na to, že k dopravním značkám by se kola přidělávat neměly, stejně tak jsou v aplikaci vyznačená „nebezpečná místa“, odkud se kola kradou a / nebo, kde je zakázáno je nechávat.) Po uzamknutí kola jen zmáčknete v mobilní aplikaci, že kolo jste vrátili a na mapce udáte jeho polohu.

 Rekola2 Rekola3

Problémy:

Občas se může vyskytnout nějaký problém. Nemůžete kolo najít, je rozbité atd. Nejlepší je problém nahlásit pomocí mobilní aplikace, my již zajistíme nápravu.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here