Tip na aplikaci: Staňte se DJem s Djay

0

Dnes máte možnost se stát DJem na své vlastní párty, přičemž ke všemu Vám stačí pouze chytrý telefon. Aplikace Djay byla nedávno přidána do výběru aplikací v obchodu Google Play a díky tomu, že se stala jednou z nejoblíbenějších, si ji nyní můžete stáhnout a užívat zcela zdarma.

2

Kromě velkého výběru nástrojů pro mixování a vytváření playlistů na Vás čekají i miliony různých písniček, protože aplikace je spárována se službou Spotify. To však neznamená, že byste nemohli používat hudbu z vlastní knihovny, právě naopak.

Obě verze (pro iOS a Android) jsou elegantní i funkční, přesto by někomu mohlo překážet, že si pro sebe berou poměrně dost úložného prostoru. Takže využívání aplikace v pozadí bude nejspíš bez sekání možné pouze pro silnější zařízení, o čemž si však můžete přečíst v komentářích v obchodě Google.

1

Kromě toho se aplikace věnuje Vaší hudbě, přidává k ní tu z databáze Spotify a může se také chlubit mixážním pultem a možností automatického mixování, se kterými se dá jednoduše pracovat navzdory ovládání na dotykovém displeji. Dokoupit si dále můžete různé vychytávky v podobě samplů, bubnů, beatů, Snoop Lion balíčku a jiných.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here