Thermindor 1789 The Begining výjde už příští měsíc

0

Vývojáři z HyperDevBox z Japonska a vývojáři z Indiegogo se spojili, aby společně dodělali novou hru, která se jmenuje Thermindor 1789 The Begining. Je to taktická JRPG s westernovým stylem. Hra začíná na začátku Francozské revoluce v roce 1789. Hra bude dostupná na mobilní zařízení, Windows, Mac, AndroidTV a Linux.

thermidor-android-game-2 thermidor-android-game-4

Zde je několik věcí o hře, co vypadají velmi zajímavě: historické prvky, zajímavé charaktery, krásná grafika, dobře propracované boje apod. Hráči se na tuto hru velmi těší a nemůžou se dočkat jak výjde.

thermidor-android-game-1 thermidor-android-game-3

Co můžeme od hry očekávat? Můžete hru hrát na jakémkoliv zařízení a pozice se Vám uloží tzn., že hru můžete hrát na PC a Vaše pozice se Vám uloží také na mobilu, takže můžete hrát na čemkoliv a kdykoliv. Také vymysleli nějaký nový druh pohybu, což zní velmi zajímavě. Pohyb hráče by měl být asi takový, že si budete muset naplánovat své kroky dopředu a né chodit jak se Vám zlíbí.

www.youtube.com/watch?v=CV8-dFJw51o

Vývojáři by měli hru vydat někdy příští měsíc. Grafika té hry je vážně zvláštně hezká, protože na ní pracují ti nejlepší grafici z Indiegogo. Bude to snad první hra s tímto motivem a druhem pohybu, tak snad bude mít úspěch. Nezbývá nám nic jiného, než se jenom netrpělivě těšit na vydání hry.

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here