Fusion Wars je nyní dostupná na Samsung Gear VR

0

Vývojáři ze Španělská vydali hru Fusion Wars, která se dá hrát na VR. Hra představuje online co-op až pro 4 hráče. Kde můžou hráči nasednout do vesmírné lodě a řídit ji nebo tam jsou také dostupné zbraně, které můžete používat. Takže jeden hráč řídí a druhý střílí.

fusion-wars-android-vr-game-1fusion-wars-android-vr-game-3

Hráči budou mít za úkol ničit nepřátelské lodě a bránit své energetické zdroje nebo se také probojovat až k mocné “Mother Queen”

fusion-wars-android-vr-game-2fusion-wars-android-vr-game-4

Hra obsahuje:

· Co-Op Multiplayer Arcade: Arkádový styl hraní až pro 4 různé hráče, kde se Vám budou nastavovat různé obtížnosti levelů.

· Fusion Mode: 2 hráči budou moct spojit své 2 „vesmírné lodě“ do jedné. Jeden z nich bude řídit a druhý bude ničit nepřátelé. Tento mód by mohl být zábavný, ale i náročný, protože se budete muset společně sladit.

· Unikátní TRON levely: zde budete moct hrát až 6 různých levelů s VR, kde se budete cítit jakoby jste v té lodi vážně byly. Fusion Wars se také nechali inspirovat podle filmu TRON.

· The Mother Queen a její droidi: různé druhy droidů, kteří na Vás budou útočit různými způsoby. Budou na Vás útočit droni, kteří budou neviditelní (to jsou Phantomové), Kamikaze droidové, až po finálního bosse, kterým bude ta “Mother Queen”.

· Comfortní nastavení: zde si můžete nastavit úroveň obtížnosti podle sebe.

· VoIP chat: tato možnost Vám umožní komunikovat s hráči přímo ve hře, kde si můžete sdělit svou taktiku apod.

· Cross-platform: FUSION WARS byla vydána na Samsung Gear VR, ale na Oculus Rift to brzy výjde taky a později i na ostatní zařízení.

Fusion Wars je nyní dostupná a stojí $6.99 (což je cca  180 Kč).

www.youtube.com/watch?v=ROEQHwuEJio

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here