Telefony Samsung Galaxy S7 Edge a S7 mají úspěch! Duo směřuje k 25 milionům prodaných kusů

0

Samsung Galaxy S7 EdgeTelefony Samsung Galaxy S7 a S7 Edge jsou velkým hitem a analytici očekávají, že se těchto telefonů prodá ve světě 25 milionů kusů. Společnost Daishin Securities odhaduje, že ve druhém čtvrtletí roku bylo prodáno asi 15 milionů kusů.

To vše napovídá tomu, že by mohl Samsung zaznamenat ve druhém čtvrtletí ještě vyšší ziskovost než v tom prvním, kdy společnost dosáhla zisku okolo 3,63 miliard $ (skoro 88 miliard korun českých).gsmarena_002Vysoké prodeje vlajkového dua zvýšily průměrnou prodejní cenu telefonů této korejské společnosti z 217 $ (asi 5 240 Kč) v prvním čtvrtletí na 228 $ (přibližně 5 500 Kč) ve druhém. Pomohlo také to, že model Galaxy S7 Edge údajně v prodejích překonal svého menšího (a levnějšího) sourozence Galaxy S7.

Úspěch S7 je částečně zapříčiněn také strategií společnosti Samsung. Ta totiž zahájila prodej modelů S7 a S7 Edge tři týdny před LG G5, HTC 10 přišlo ještě později a Sony si dalo se svým modelem Xperia X Performance opravdu na čas. Společnost Apple letos zatím představila pouze 4″ iPhone SE, který logicky nemůže konkurovat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here