Studie tvrdí, že Američané používající iPhone jsou chytřejší

4

Dle dvou nedávných, úzce spjatých studií má prý užívání iPhonu spojitost se vzdělaností Američanů. Agentura Chitika vydala zprávu o četnosti uživatelů preferujících iOS, ze které se toho vlastně moc nedozvíme. Vlastně jen to, že jsou někde iPhony používány více a někde méně (nečekaný závěr :-)). Můžete se podívat, kde jsou nejpopulárnější v hlavním obrázku.

Tato studie je však  zajímavá asi pouze tím, že je spojována s jinou, zaměřenou na zjišťování stupňů vzdělanosti ve Spojených státech. Pokud tyto dvě studie porovnáme, zjistíme, že místa s nejlepšími výsledky vzdělanosti jsou také ta, kde lidé používají iPhony nejvíce. Podívejte se na mapu. Místa s nejtmavší zelenou poukazují na nejchytřejší obyvatelstvo.

iPhone_map_ChitikaInsights-640x672

Jedná se nejspíš o jednu velkou náhodu, ať už by tomu chtěli největší zastánci Applu věřit sebevíce. Pravdou je, že ani jedna ze studií nepůsobí zrovna seriózním dojmem, proto bychom se měli nad těmito výsledky spíše zasmát. Co si myslíte vy? Jsou chytřejší uživatelé systému iOS nebo Android? 😀

zdroj: http://phandroid.com

4 KOMENTÁŘE

  1. Bohatší lidé budou v průměru chytřejší než ti co tolik peněz nevydělají a jelikož jsou iPhony jedny z nejdražších přístrojů na trhu je zřejmé, že si ho kupují bohatší lidé než andoidy (mezi nejprodávanějšími Androidy je mnoho lowendů). Z toho je zřejmé, že spojitost je zde možná. Bylo by to ale stejné, i kdyby se porovnávalo top 6 Samsungů posledních 3 let se zbytkem Android portfolia.

  2. srovnejte stejnou cenovou hladinu a uvidítě, že uživatelé iPhonu jsou nejtupější ze všech 😉
    to je jako říct, že ten, co má víc peněz, je chytřejší
    šetření vedl tupec, nebo zase pln lhaní Apple

  3. Chytřejší lidé už hlavně používájí telefony THL i Xiaomi, protože člověk nemusí platit takový peníze za tyto „super“ značky, když to jde stejně a mnohem levněji.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here