Huawei P7 získává aktualizaci uživatelského prostředí EMUI 3.0

0

 Huawei P7_Lightgrey_Product photo_EN_JPG_20140416_7 Huawei P7_Lightgrey Huawei P7

I když inženýři u Huawei pilně pracují na dokončení vývoje nejnovější verze vlajkové lodi Huawei P8. Nezapomíná se ani na současný model, ten nově dostává aktualizaci uživatelského rozhraní EMUI ve verzi 3.0.

Nejnovější verze uživatelského rozhraní se snáze obsluhuje jednou rukou a nabízí zcela nový vzhled celého rozhraní a ikon. Rozhraní soustavně využívá nový design časové osy pro sjednocení a zvýšení uživatelského komfortu u různých aplikací. Nově přibyla možnost více stránkových složek, ve kterých mohou mít uživatelé uloženo více aplikací, které se při zaplnění obrazovky zobrazují na dalších stránkách, dále možnost jednoduše měnit velikost widgetů a vylepšení získala např. také notifikační lišta.

Vylepšena je domácí obrazovka, která nabízí obrovskou kolekci online grafických motivů nebo jednodušší způsob interakce mezi jednotlivými prvky a další vylepšení. Několik vylepšení nabízí také aplikace fotoaparátu, která přidává panoramatické módy, režim zkrášlování a nově je možné vkládat do fotografií vlastní vodoznaky. Rozhraní EMUI 3.0 navíc intuitivně a aktivně řeší každodenní potřeby prostřednictvím praktických a vizuálně poutavých designových detailů, jako je třeba spojení hlavních funkcí smartphonu – volání, kontaktů a zpráv – mezi nimiž lze nyní snadno přepínat jediným vodorovným přejetím prstem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here