Spotify bude podporovat streamování v bezztrátovém formátu Hi-Fi

1

Každý určitě zná Spotify. Je to nejznámější a nejrozšířenější streamovací aplikace na světě. Díky verzi Premium si můžete užít poslech hudby v offline režimu včetně libovolného výběru hudby bez přehrání otravných reklam. V nejbližších plánech této společnosti je streamování muziky v bezztrátovém formátu Hi-Fi, jenž využijete hlavně s kvalitními sluchátky.


spotify-logo-primary


 

V dnešní době je již streamování hudby pro miliony lidí nepostradatelným standardem, zvláště přes velmi oblíbenou aplikaci Spotify. Ta není zkouší novou funkci Hi-Fi, jenž posluchačům umožní poslech obsahu v bezztrátovém formátu pro co nejvěrnější hudební zážitek.

 


450-800


 

Pokud si chcete užít neomezený poslech hudby, na Spotify si dnes za Premium verzi zaplatíte asi 160 Kč (6 Euro) měsíčně. Nová verze Hi-Fi se má za další příplatek zhruba 250 Kč (10 dolarů) stát nejkvalitnější variantě streamování hudby mezi podobnými aplikacemi. Další výhodou nové verze je speciální obsah určený pouze pro předplatitele dražší varianty. Někteří uživatelé této appky již obrdželi zprávy s výzvou k upgradu na Spotify Hi-Fi.

 

Zdroj: mobilenet.cz

1 komentář

  1. Takže za příplatek podstatně větší než je cena služby… kdyby to bylo v ceně, uvažoval bych o odchodu od G.Play, takhle to zatím nemá moc smysl.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here