Spekulace: Nintendo zahájí tvorbu digitálního obsahu na mobilní platformy

0

Nejnovější spekulace o společnosti Nintendo vznikla na její domácí půdě. Japonský portál Nikkei přišel se zprávou, že se Nintendo zapojí do tvorby digitálního obsahu na mobilní zařízení ještě v tomto roce. Zdroje hovoří o minihrách zdarma, videích, ale i o jiném obsahu.

nintendo

Nintendo se v současné době zajímá spíše o kapesní konzole a snaží se také konkurovat těžce nabitému trhu v oblasti next-gen konzolí, kde se svou konzolí Wii U jednoznačně zaostává. Japonský výrobce se tak vyhýbá mobilním zařízením, ale to by se nyní mohlo změnit. V rozhovoru se pak prezident společnosti Nintendo, Satoru Iwata, vyjádřil zcela jasně. Japonský výrobce se totiž zabývá otázkou využití inteligentních zařízení, která doslova ovládla svět, ke svému prospěchu.

Zdroj také hovoří o tom, že bychom od japonské firmy Nintendo měli očekávat nějaký tvůrčí zásah na mobilní platformy později v tomto roce. Vzhledem k tomu, že se mobilní trh stále rozšiřuje a je více využíván, nemusela by to být bezpředmětná spekulace. Na 100% potvrzení si však ještě nějakou dobu počkáme.

Zdroj PhAndroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here