Spekulace: Chystá se 32 GB Nexus 7 a Samsung Nexus 2

5

Spolu se spekulacemi o kompletní změně pravidel Google Nexus programu se včera ráno vynořily také nové informace o lehce upravených verzích aktuálního Nexus tabletu a telefonu.

Konkrétně na internet unikla fotografie obrazovky s výpisem ze skladu britského internetového obchodu Carpone Warehouse, která naprosto jasně zachycuje zařízení s názvem ASUS Nexus 7 32 GB WiFi Tegra 3 a Invisishield for Samsung Nexus 2.

V prvním případě je situace jasná. Google téměř jistě k aktuálně prodávaným 8GB a 16GB verzím plánuje přidat 32 GB variantu. U Samsung Nexus 2 je již situace trochu složitější.

Položka totiž nezmiňuje přímo telefon, ale jen pro něho určenou ochranou folii Invisishield (zřejmě Invisible Shield). Normálně by se tak dalo říci, že jde jen o předpověď výrobců příslušenství, kteří se snaží na základě spekulací uvést své produkty ještě před zařízeními samotnými.

Nicméně vzhledem k dřívějším spekulacím o Nexus Galaxy Plus (I 9260), který Samsung Nexus 2 až přespříliš nápadně připomíná, je také možné, že nejde jen o předpověď, ale omylem uniklé exkluzivní informace o telefonu, který opravdu co nevidět dorazí na trh.

Jak to nakonec bude se, alespoň pokud jsou spekulace o nových Nexusech již tento měsíc pravdivé, dozvíme již relativně brzy.

 

5 KOMENTÁŘE

  1. 32 GB verzia nexusu 7 nie je ziadny rumor, na android roadshow v presove to potvrdil asus. 32 gb verzia bude mat naviac 3g a bude dostupna za 299 eur niekedy v novembri / decembri.

    • Díky za informaci.
      //Je zajímavé, jak bývají česká zastoupení sdílná (třeba na ČB RoadShow jsme získali spoustu zajímavých informací od Note 2 a pod.) 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here