Sony zastavilo prodej Xperia Tabletu S

0

Agentura Reuters dnes oznámila, že Sony musí pozastavit prodej svého Xperia Tabletu S. Důvodem jsou problémy s odolností proti vodě, kterou výrobce u tabletu slibuje. Voda může do tabletu proniknout mezerou mezi displejem a hliníkovým krytem. Kvůli této výrobní chybě, která byla způsobena v čínské továrně, bude prodej zařízení zastaven do té doby, než Sony problém vyřeší.

V Evropě, Japonsku a USA bylo prodáno více než 100 000 tabletů. Zákazníci, kteří se setkají s výše uvedeným problémem, mohou svůj Xperia Tablet S reklamovat. Zatím nebylo uvedeno, zda se problém týká jen určitých regionů. V době psaní článku však byl Sony Xperia Tablet S nadále dostupný u všech větších českých internetových prodejců.

Sony Xperia Tablet S nabídne 9,4“ IPS displej s rozlišením 1280×800, čtyřjádrový procesor Tegra 3, dvojici kamer s maximálním rozlišením 8mpx a 1mpx, Bluetooth 3.0, GPS, gyroskop, slot na microSD kartu a baterii s kapacitou 6 000 mAh.

Operačním systémem je Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, velmi brzy se však majitelé tabletu dočkají aktualizace na Jelly Bean.

zdroj: ap

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here