Sony příští týden možná představí novou vlajkovou loď a několik dalších Xperií

0

Příští týden by mohl být ve znamení Sony a jeho smartphonů Xperia. Japonský výrobce by totiž podle některých zdrojů měl představit Xperie s označením C, E, Y a Z.

Nejzajímavější z novinek bude Xperia Z, která by se měla stát novou vlajkovou lodí. Pravděpodobně půjde o mezinárodní verzi telefonu Xperia GX, který byl už dříve představen v Japonsku. V jeho výbavě najdeme 4,6″ Reality displej s HD rozlišením, dvoujádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na 1,5 GHz, 1GB RAM, 16GB interní paměť, 13mpx fotoaparát, 1700mAh baterii a Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Na pulty obchodů by se Sony Xperia Z měla dostat v srpnu. Už o měsíc později by ji ale titul vlajkové lodi měl ukrást nový smartphone s kódovým označením LT30i „Mint I“ a bohatou výbavou v čele se čtyřjádrovým procesorem, OLED displejem a kvalitním fotoaparátem CyberShot.

Xperia C, Xperia E a Xperia Y by se měly začít prodávat už měsíc od svého představení, tedy v průběhu července. O těchto smartphonech víme pouze to, že budou mít PlayStation certifikaci a hudební přehrávač Walkman. Podle posledních trendů Sony můžeme také očekávat, že budou od počátku vybaveny Androidem 4.0 ICS. Jedním z těchto telefonů bude nejspíš mezinárodní verze Xperie SX, která byla představena v Japonsku.

 

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here