Vývoj neoficiální aplikace Moje ČSFD byl ukončen

0

Český vývojář Matouš Skála oznámil, že ukončuje vývoj neoficiální aplikace Moje ČSFD pro Android. Autor doporučuje uživatelům stáhnout oficiální aplikaci ČSFD.cz, na jejímž vývoji se nyní bude podílet.

Uživatele jsou na ukončení vývoje upozorněni dialogovým oknem v aplikaci

Moje ČSFD (známé také pod názvem Filmíky) bylo poprvé vydáno v srpnu minulého roku, kdy ještě neexistovala oficiální aplikace a šlo tedy nejjednodušší způsob přístupu do Česko-slovenské filmové databáze. Z Android Marketu, respektive Google Play Store si aplikaci stáhly desetitisíce uživatelů. Nyní se vývojáři pravděpodobně shodli na tom, že je zbytečné odděleně vyvíjet dvě téměř identické aplikace s podobným uživatelským rozhraním i funkcemi.

Oficiální aplikace ČSFD.cz usnadňuje vyhledávání a následné prohlížení profilů tvůrců a filmů včetně hodnotících komentářů uživatelů, galerií fotek, filmografií a biografií režisérů a herců. Také nabízí přehled nejlepších TV tipů dne, novinek na DVD a Blu-ray, a přehled aktuálních premiér v kinech.

Uživatelé neoficiálního Moje ČSFD byli na ukončení vývoje upozornění dialogovým oknem, které se zobrazí po spuštění aktualizované verze aplikace. Informace se nachází také u popisu aplikace v Google Play Store.

Pokud jste tedy používali Moje ČSFD, můžete si oficiální aplikaci stáhnout pomocí následujícího odkazu:


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here