Sony je nejspíš s fotoaparáty pro iPhony 7 pozadu, což nahrává LG!

0

Apple iPhone 7 PlusLG může být ze začátku hlavním dodavatelem modulů duálních kamer pro iPhony 7, tvrdí to japonští analytici ze společnosti Nomura Securities. Společnost Sony, která měla být původně hlavním dodavatelem, se potýká s nižším ziskem než očekávala a musela se vypořádat s následky dubnového zemětřesení v Kumamoto, které ovlivnilo výrobní závody společnosti v tomto regionu.

Nomura Securities také předpokládá, že Apple zvolí opticky stabilizované kamery i u klasických 4,7 palcových variant iPhonu 7 a ne jen u iPhonů 7 Plus, což by měla být jedna z dalších změn oproti předchůdci, jelikož optickou stabilizací obrazu jsou vybaveny pouze iPhony 6 Plus a 6S Plus, zatímco jak iPhony 6 tak iPhony 6s OIS postrádají.

Zvěstí o blížícím se iPhonu 7 přichází mnoho, a proto víme například to, že by mohl být vodotěsný při zachování rozměrů aktuálních modelů. Díky uniklým renderům už také víme, jak by měl telefon teoreticky skutečně vypadat. Zajisté se máme na co těšit, jelikož srovnávání s letošními Android TOP modely bude zajisté velice zajímavé.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here