Dell představil monstrózní 43 palcový 4K monitor, nejedná se však o nic levného!

0

Dell 43 palců 4K monitorUž jste někdy pracovali na 27 palcovém Apple iMac? Pokud máte klasický 21 palcový či 24 palcový monitor nebo třeba jen 13 palcový notebook, pak není pochyb o tom, že by Vám 27 palcový iMac připadal obrovský. Nicméně společnosti Dell asi nepřijde displej s úhlopříčkou 27 palců nic moc, a tak nedávno představila 43 palcový 4K P4317Q monitor.

Ano, čtete správně, jedná se o 43 palcový monitor, což znamená, že je dokonce větší než mnoho televizí, natož počítačů. Takže, kdo by mohl potřebovat takový monitor? Je v podstatě zaměřen na ty, co hodně využívají multitasking a mohli by potřebovat vidět více mimořádně velkých oken najednou.

Monitor dokáže zobrazovat čtyři Full HD obrazovky v jednom bez jakýchkoliv mezer, což znamená, že všechna okna budou bok po boku hladce přiléhat. Tato vlastnost může být dobrá ale zároveň špatná, jelikož mezera by bezesporu pomohla každé okno lépe odlišit.

Kromě toho bude mít monitor čtyři porty USB 3.0, dva HDMI porty, DisplayPort, jeden Mini DisplayPort a jeden port VGA. Dell se také chlubí tím, že monitor nabídne až 30% úsporu energie, ale musíme se ptát, jestli je úspora dostatečná, jelikož za monitor dáte astronomických 1 349 dolarů, což je při současném kurzu asi 32 500 Kč!

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here