Samsung globálně pozastavuje prodej modelu Galaxy Note 7! Telefony mohou být nebezpečné

0

Note 7 pozastavení prodejeJiž jsme vás jednou informovali o explozi Samsungu Galaxy Note 7 a tehdy jsme se domnívali, že byl tento incident zapříčiněn uživatelem tohoto telefonu, což však nakonec nejspíš není pravda. Podobný scénář se prý opakoval ještě v několika desítkách případů a Samsung dnes vydal prohlášení, ve kterém se k tomu vyjádřil.

„K dnešnímu dni (1. září) již došlo k 35 případům, které byly po celém světě nahlášeny a my v současné době s našimi dodavateli provádíme důkladnou kontrolu, aby bylo možné stáhnout poškozené baterie z trhu. Nicméně vzhledem k tomu, že je pro nás bezpečnost našich zákazníků naprostou prioritou, se společnost Samsung rozhodla pozastavit prodeje modelu Galaxy Note 7.“

Lidé, kteří již model Galaxy Note 7 vlastní se samozřejmě nemusí bát, jelikož Samsung jim stávající zařízení brzy vymění za nové.

„Zákazníkům, kteří již vlastní Galaxy Note 7, jejich stávající zařízení v následujících týdnech vyměníme za nové.“

Většina zařízení, které již zákazníci vlastní, je pravděpodobně v pořádku, ale Samsung si při svém postavení na trhu samozřejmě nemůže dovolit pošpinit svou pověst, a tak je výměna přístrojů i přes vysoké náklady to nejrozumnější, co může společnost v aktuální situaci udělat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here