Samsung Galaxy S8 údajně přijde s UHD displejem a duální kamerou!

0

Samsung Galaxy S8Podle nových čínských zvěstí přijde nástupce současného vlajkového modelu Galaxy S7 od Samsungu s duální kamerou a zmíněný modul fotoaparátu prý bude pravděpodobně vyrábět sám Samsung a navrhne ho SEMCO.

Podle pověsti telefon nabídne také skvělý UHD displej, který bude mít pravděpodobně za úkol hlavně poskytování lepšího zážitku z virtuální reality. Kombinací duální kamery a UHD displeje s vysokým rozlišením by se stal model Galaxy S8 prvním smartphonem značky Samsung s těmito vychytávkami.

Stojí také za to zmínit, že zde byly také zvěsti o tom, že příští generace telefonů iPhone od Applu přijde také s duální kamerou, ale další zprávy to následně vyvrátili, takže nemáme tušení, jak to nakonec dopadne.

Někomu by se mohlo zdát, že jsou to přehnané specifikace, jenže musíme vzít v potaz, že bude tento telefon představen až příští rok a musí být proto schopen konkurovat vlajkovým lodím roku 2017, což nebude jistě nic snadného. Na konec musím jen podotknout, že osobně zvýšené rozlišení displeje vítám, jelikož se pozitivně odrazí hlavně v zážitku z virtuální reality, která nyní zažívá velký boom.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here