Samsung Galaxy Note7 bude výkonnější než počítače? Podle výsledků z Geekbench ano!

1

Samsung Galaxy Note 7U počítačů sice nejde jen o procesor, ale přesto stojí za zmínku, že poslední varianta procesoru Exynos v kombinaci s modelem Galaxy Note7 bude možná silnější než mnoho současných počítačů na trhu.

Využití procesoru Exynos 8893 se očekává téměř na všech trzích, kde bude Galaxy Note7 k dispozici (ČR je součástí těchto trhů). Tohoto procesoru od Samsungu se prý nedočkají pouze v USA a Číně, kde bude telefon prodáván s procesorem Qualcomm Snapdragon 823.

Při testech v Geekbench získal příští vlajkový model korejské společnosti Samsung (varianta SM-N935F) 2 300 bodů v single-core testu a 8 110 bodů v multi-core testu, což znamená, že je na papíře silnější než mnoho počítačů.

Tato varianta má však „pouze“ 4 GB operační paměti, zatímco mnoho zvěstí tvrdí, že přijde tento telefon s 6 GB operační pamětí. Skóre je opravdu hodně vysoké, a pokud se potvrdí, dostane se Samsung Galaxy Note7 na pomyslný vrchol žebříčku mezi telefony.

Zdroj

1 komentář

  1. No hlavne by potesilo keby ste dali aj neaku tabulku telefonov aby bolo s cim porovnat to skore. Inak clovek musi hladat na nete . Len dat vysledok skore nestaci.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here