Huawei uzavírá smlouvu v hodnotě 100 000 £ se synem Davida Beckhama

0

Brooklyn BeckhamZdá se, že Huawei podepsal smlouvu v hodnotě 100 000 £ (asi 3 170 000 Kč) se synem Davida Beckhama. Podle nám dostupných zpráv se bude nyní Brooklyn Beckham objevovat v reklamách společnosti Huawei na mezinárodní úrovni. Pro 17 letého mladíka je to sice poměrně značná suma, ale společnost je do své propagace ochotna investovat opravdu hodně peněz, což dokazuje smlouva podepsaná s Lionelem Messim, ve které se zavazuje tento fotbalista k propagaci značky za monstrózních 6 000 000 $ (asi 147 000 000 Kč). Huawei očividně investuje nemalé peníze, aby zlepšil svou image v mezinárodním měřítku.

Již zmiňovaná hlavní globální reklamní tvář Lionel Messi je však v současné době v potížích kvůli daňovým únikům v Argentině, takže si nemůžeme být jistí, co se kvůli tomuto skandálu stane se smlouvou pro Huawei. Smlouva se synem Davida Beckhama je však zajisté dobrý nápad, jelikož zlepší image značky u nás v Evropě, kde je celá rodina Davida a Victorie Beckham hodně mediálně sledována.

„Huawei nabídl spolupráci Brooklynu, protože je mladý, díky čemuž je dobře prezentován a viděn jako dobrý vzor pro mládež v jeho věku,“ řekl zdroj The Sun. „Má milióny následovníků na sociálních sítích a to je dobrý způsob, jak se zaměřit na mládež.“

Pro další příklady této taktiky nemusíme chodit daleko, jelikož u nás postupoval Huawei podobně a podepsal tak smlouvu s Jaromírem Jágrem. Co si o této propagační strategii společnosti Huawei myslíte?

Zdrroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here