Samsung chystá levnější tabletofon, tablet s 13,3″ displejem a tajemný „Project J“

3

Na internetu se objevily informace o chystaných zařízeních od Samsungu. Předem upozorňujeme, že jde o nepotvrzené spekulace, které se nakonec vůbec nemuejí vyplnit.

Největším telefonem v nabídce korejského výrobce je aktuálně Samsung Galaxy Note II s 5,5″ displejem, který však některé zájemce může odradit vysokou cenou. Právě pro zákazníky, kteří hledají telefon s velkým displejem za příznivou cenu chystá Samsung nové zařízení. Zatím není jasné, zda bude tento tabletofon patřit do řady Note a nabídne tak některé vychytávky navíc, například ovládací pero S Pen. Spekuluje se také o tom, že místo AMOLED technologie bude mít novinka pouze LCD displej. Cena zatím nebyla oznámena, nás však může těšit, že zařízení bude dostupné na evropském trhu.

U velkých displejů zůstaneme, další informace se totiž týkají obrovského tabletu s 13,3″ displejem. Jako volitelné příslušenství nabídne Samsung k tabletu také klávesnicový dok. Operačním systémem bude s největší pravděpodobností Android.

A dostáváme se k poslední a zároveň nejtajemnější spekulaci. Samsung údajně pracuje na projektu s označením „Project J“. Pod tímto záhadným názvem se pravděpodobně ukrývá nová vlajková loď Galaxy S IV, která by měla být představena v dubnu příštího roku.

zdroj: pa

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here