Sony tento měsíc zveřejní další informace o Jelly Beanu pro své smartphony

2

Sony už dříve oznámilo informace o aktualizacích mnoha svých smartphonů na Android 4.1 Jelly Bean a v seznamu nechyběla ani bývalá vlajková loď Xperia S. Nejen u tohoto telefonu však prozatím chybělo i přibližné datum vydání aktualizace. To by se však mělo změnit v polovině prosince, kdy japonský výrobce zveřejní další informace o Jelly Beanu pro Xperii S a další telefony. Vyplývá to z informací, které Sony zveřejnilo na svém Twitteru.

Můžeme předpokládat, že Sony Xperia S, která stále patří k nejvybavenějším telefonům v nabídce japonského výrobce, dostane update na Android 4.1 Jelly Bean v druhé vlně. Sony Xperia T, Xperia TX a Xperia V dostanou Android 4.1 Jelly Bean v polovině prvního čtvrtletí 2013. Až později bude zahájena aktualizace dalších smartphonů včetně Xperie S, Xperie Acro S, Xperie Ion, Xperie P, Xperie Go a Xperie J. Smartphony z roku 2011 podle posledního vyjádření Sony update na Jelly Bean nedostanou.

via xb

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

2 KOMENTÁŘE

  1. Jako vždy zmínka o Sole nikde. Mají těch modelů tolik, že si je ani nedovedou spočítat. Je smutné, jak dokážou zazdít tak dobrý telefon.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here