Řada Galaxy S končí s plochým displejem!

0

Samsung vedoucí postavení

Samsung zvažuje ukončení verze Galaxy S s rovným displejem, v příštích letech se tak prý dočkáme pouze varianty se zakřiveným displejem.

Podle šéfa Samsungu Dong-jin Koha, by mohl Samsung udělat ze zakřiveného displeje poznávací symbol smartphonů řady Galaxy S, tím by společnost mohla zákazníkům nabídnout jasné rozlišení mezi normálním zařízením a prémiovým telefonem řady Galaxy S, který by se vyznačoval speciálním softwarem a užitečnými funkcemi zakřiveného skla.samsung note 5

Loňskou Galaxy S6 a letošní Galaxy S7 (recenze) vždy doplnila i verze Edge se zakřiveným displejem, které se ve výsledku prodávaly a z designové stránky vypadaly mnohem lépe, než nezakřivené varianty. Samsung, pravděpodobně povzbuzen touto informací, se rozhodl představit Galaxy Note 7 se zakřiveným displejem.

Note 7 by mohl být takový malý experiment, který Samsungu ukáže, zda je dobrý nápad vydat verzi pouze se zakřiveným displejem. Pokud se zakřivená varianta znovu osvědčí, už Galaxy S8 by se mohl příští rok objevit pouze ve verzi Edge se zakřiveným displejem.

zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here