Mercedes-Benz má v plánu napadnout postavení Tesly minimálně čtyřmi novými elektromobily!

0

Mercedes-Benz elektromobilKdyž přijde řeč na elektrická vozidla, je téměř jisté, že skoro každého jako první napadnou elektromobily od společnosti Tesla, ale tuto skutečnost plánuje změnit Mercedes-Benz, který potvrdil své plány na vytvoření několika elektromobilů. Tuto zprávu jako první přinesl server Bloomberg, který napsal, že společnost má v úmyslu napadnout Teslu s flotilou nových elektromobilů.

Ve zprávě je dále uvedeno, že tato flotila se bude skládat ze dvou SUV a dvou sedanů. Tuto zprávu potvrdil i samotný Mercedes-Benz, a to prostřednictvím mateřské společnosti Daimler AG, která vydala pro Engadget prohlášení, ve kterém je uvedeno, „Můžeme potvrdit, že pracujeme na velkém elektromobilu s dojezdem mezi 400 a 500 km. Tento elektromobil bude postaven na zcela nové architektuře. Je jasné, že bude následovat více takovýchto vozů.“

Společnost tedy potvrdila, že chystá nové elektromobily, ale to je tak vše, co v tuto chvíli o plánech Mercedesu víme. Není známo, kdy budou představeny, ale je velmi pravděpodobné, že by to mohlo být v září, jelikož bylo uvedeno, že elektrický vůz od Mercedesu bude představen v brzké době.

Ať už v září tento elektromobil Mercedes představí nebo ne, dá se očekávat, že nebude trvat dlouho, než získáme představu o tom, jak bude tento vůz vypadat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here