Přichází budoucnost her pro Android, tedy herní systém PWNAGE Li

0

PWNAGE-Li-intro

Brzy se na herním trhu objeví nová platforma. Vývojáři z projektu PWNAGE pracují na novém herním zařízení, které bude provázet prostředí dobře známého mobilního operačního systému Android. To je však speciálně upraveno právě pro PWNAGE.

Podle slov vývojářů půjde o další velkou věc. Herní systém PWNAGE Li není samozřejmě prvním, již dříve byly oznámeny i jiné platformy se stejným zaměřením. Jejich kvalita zpracování byla kolísavá, jak se říká, jednou nahoře, jednou dole. Mezi nimi se objevily i některé kvalitní, ale stále se otevírají brány pro nové platformy, proto krok vývojářů k PWNAGE Li vítáme.

Nová platforma má nabízet procesor Rockchip RC3188 se čtyřjádrovým A9 spolu s grafickou kartou Mali400GPU a 2 GB operační pamětí ve verzi DDR3. Jedná se tak o nadprůměrnou hardwarovou specifikaci, která neoslní, ale může udělat díru do světa. Vývojáři navíc používají zcela bezplatné a volně šiřitelné softwary. Uživatelé budou mít navíc přístup ke Google Play.

Poté by měl MarketPlace PWNAGE nabízet hry, aplikace i různé módy, které budou jak zadarmo, tak i za nějakou tu kačku. Kromě toho budou nabízet profily pro členy různých cechů a klanů, přičemž nezapomínají ani na komunikační systém, který bude obsahovat chat, VoIP a video.

Důležité je taky zmínit, že uživatelé si mohou libovolně přidávat a odebírat programy, či aplikace, k tomu mohou měnit i ROM. Herní systém PWNAGE Li nabízí naprostý uživatelský komfort, záleží tedy pouze na vlastníkovi, jak s ním naloží. Ačkoliv budou uživatelé do systému zasahovat, neztratí přitom záruku systému. Vývojáři mají navíc nástroj pro jeho obnovu.

V tuto chvíli není známo více informací, ale vypadá to na projekt s velkým potenciálem. Doufejme tedy, že ze sebe vývojáři vyždímají maximum, čímž potěší nejen sebe, ale jejich potenciální zákazníky. Jak se vám herní systém zamlouvá?

        Oficiální specifikace pro PWNAGE Li:

  • Displej: 7 palcový s podporou HD 16:9 s rozlišením 1024 x 600 pixelů, 5 bodový dotykový displej TN, G+P dotykový panel, 16 miliónů barev
  • Rozměry telefonu: 222 x 152,5 x 9 mm
  • Procesor: Rockchip RK3188 ARM Cortex A9, čtyřjádrový čip běž na rychlostní frekvenci 1,9 GHz
  • Grafická karta: Mali400 MP4 GPU, podpora OpenGL ES1.1 / 2.0, OpenVH 1.1 až 600 MHz
  • Operační paměť: 2 GB RAM DDR3
  • Uživatelská paměť: 8GB se slotem pro microSD karty (rozšíření až o 32 GB)
  • Připojení: Wi-Fi, 3G a Bluetooth
  • Porty: 1080p HDMI výstup, bezdrátová podpora HDMI, mini USB, USB, 3,5mm jack pro sluchátka
  • Systém: Android 4.2.2 PWNAGE Li edice

Zdroj: AndroidCentral a PWNAGE Projekt 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here