Dice+ – pomocník pro deskové hry

0

diceplus_large_verge_medium_landscape

Pro systém Android existují v dnešní době doplňky, které napomáhají k usnadnění hraní her na Vašem telefonu, nebo případně rozšíří možnosti zařízení. Mezi takové doplňky, které usnadní hraní her, se rozhodně řadí Dice+.

Dice+ by měl pomoci propojit dnešní chytrá zařízení a klasické deskové hry. Jedná se totiž o kostku, která se velice podobá na tu, jenž známe z běžných deskových her. Rozdíl je ovšem v tom, že kostka po hození generuje náhodná čísla, která se následně přenáší pomocí technologie BlueTooth do zařízení s OS Android či iOS.

Cena za tuto „srandu“ rozhodně není nízká, za kostku si připravte 40 dolarů + poštovné k nám do ČR, přičemž oficiální dovozce zatím v našem kraji není. Je však velice pravděpodobné, že zařízení se ujmou některé tuzemské obchody s elektronikou.

Pro komunikaci kostky s Vašim zařízením potřebujete také speciální software, který již v dnešních dnech můžete zcela bez problémů nalézt na Google Play. Jak kostka funguje, se můžete podívat v následujícím videu od výrobce.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

http://www.youtube.com/watch?v=vwhey7DON9w

 

Zdroj: pocketgamer

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here