Pořiďte si CyanogenMOD kryt na Galaxy Nexus, Galaxy S III nebo Note 2

0

Jestli existuje nějaké odvětví, ve kterém androidí telefony výrazně zaostávají za iPhonem, tak je to určitě kvalitnější příslušenství. Vzhledem k různorodosti modelů se totiž dost výrazně zmenšuje cílová skupina, které navíc ve většině případů bohatě stačí levnější kousky z ebaye a dealextremu.

I tak se ale čas od času objeví nějaký zavedenější výrobce s kvalitnějšími výrobky, který pro pár nejrozšířenějších androidích telefonů příslušenství přinese. A právě takovým případem jsou i dnešní kryty výrobce cruzerlite pro Galaxy Nexus, Galaxy S III a Note 2.

A nejde o žádné ledajaké kryty, ale rovnou o krásné CyanogenMOD kryty s drsně vyhlížejícím CIDem a jeho skateboardem na zadní straně. Podle toho, co jsem v rychlosti zjistil, by se navíc neměly poškrabat, měly by být schopny absorbovat určitou část energie při pádu a celkově by mělo jít o vysoce nadprůměrné kousky.

Jedinou drobnou nevýhodou je cena, za kryty totiž zaplatíte 16$ + 12$ za poštovné do ČR, celkem Vás tedy jeden kousek vyjde v přepočtu na 520 korun. Pokud se nicméně s někým domluvíte a o poštovné se podělíte, tak může cena spadnout i na poměrně příznivé hodnoty.

 

Via: talk

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here