Podle nové zvěsti přijde Samsung Galaxy S8 ve dvou variantách a součástí systému by měl být také hlasový asistent Viv AI

1

samsung-galaxy-s8Z Číny přišla zpráva, podle které bude Samsung Galaxy S8 vyráběn ve dvou variantách. Jedna by měla mít 5,1-palcový 2K (QHD) zakřivený Super AMOLED displej, zatímco druhá by měla disponovat 5,5-palcovým 4K (UHD) zakřiveným Super AMOLED displejem. Model s 5,5-palcovým displejem prý bude disponovat také duální kamerou.

Tato zvěst také říká, že Samsung Galaxy S8 bude poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 830 (ten bude vyráběn 10nm technologií), což však samozřejmě neznamená, že se nebude na některých trzích prodávat varianta s procesorem Exynos 8895.

Nakonec jsme se dozvěděli, že Galaxy S8 bude mít v systému zabudovaného hlasového asistenta Viv AI, který nahradí S Voice. Pokud jste o Viv AI ještě nikdy neslyšeli, tak Vám prozradíme, že se jedná o produkt společnosti viv Labs (společnost založená tvůrci hlasového asistenta Siri), kterou Samsung nedávno odkoupil.

Zdroj

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here