Podívejte se na mučení LG G Flex 2 ve zpomalených záběrech

0

Už to bude nějaký ten pátek, co jsme byli naposledy baveni zpomaleným týráním a destrukcí našich oblíbených zařízení s pouštním sluncem v zádech. Je tedy čas dát zas nějakému telefonu pořádně zabrat a kdo by byl lepší adept než LG G Flex 2?

maxresdefault

Richard Ryan a jeho základna vysoko-rychlostních kamer nyní pod novým názvem FullMag oživili podstatu dřívějšího projektu Tech Assassin pro speciální destrukci přístrojů, přičemž aktuálně podrobili právě LG G Flex 2 klasickému ,,dunk and drop“ (namočení a pád z výšky) testu. To se sice může hodit, přesto pokud znáte Ryanův styl, již tušíte, že musí přijít ještě něco.

https://www.youtube.com/watch?v=LRPCEhgLGF0

Spásné faktory LG G Flex 2 jsou bez debaty pružná kostra, zakřivený tvar telefonu, který má být přirozenější pro úchop v ruce a také speciální zadní kryt, díky kterému je těžší model pokrábat nebo rozbít. Když už mluvíme o parametrech, zmiňme, že tento telefon nabídl jako první zbrusu nový 64-bitový Qualcomm procesor  Snapdragon 810 CPU. Mimo zabudovaný 13megapixelový fotoaparát s laserovým automatickým zaostřováním a možností velkého úložného prostoru se může G Flex 2 chlubit i jinými žádoucími funkcemi.

A jak se tedy smartphone popral s každodenními nehodami typu upuštění na zem nebo do vody? Musíme říct, že celkem dobře. A co například, když jej přejel plnou váhou nákladní automobil? Celá akce dostala vyvrcholení v podobě vystavení modelu tváří v tvář zbrani Barrett M82A1. Jak dopadl G Flex 2 v tomto případě se podívejte ve videích pod článkem.

https://www.youtube.com/watch?v=wzpum8xv6iE

https://www.youtube.com/watch?v=cxG8MSK3TWw

zdroj: http://www.phonearena.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here