Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne | 13. týden

0

TOP10 hry

Opět přišel víkend a my pro vás máme připravený seznam Top 10 nejpopulárnějších her minulého týdne. Pokud nevíte, co si zahrát, tak se inspirujte naším seznamem. Doufáme, že si z našich Top 10 her vyberete.

 

Wild Elephant Sim 3D

V této netradiční hře si vyzkoušíte život slona. Budete se snažit přežívat v divočině a budou na vás útočit také jiná zvířata. Pokud si chcete zahrát nějakou netradiční hru, Wild Elephant Sim 3D je hra pro vás.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hero Jump

Ve hře Hero Jump se stanete superhrdinou, které skáče po stěnách domů. Vaším úkolem bude doběhnout po stěnách co nejdál a nenarazit do žádné překážky. Při běhu se také snažíte posbírat co nejvíce mincí a také sbírat různé powerupy, které vás dostanou dál.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Qubies

Hra Qubies je velmi podobná hře Tetris. Ve hře Qubies vám padají dolů tvary sestavené z barevných čtverečků a vaším úkolem je poskládat alespoň 3 čtverečky vedle sebe a ty potom zmizí. Klidně bychom mohli tvrdit, že Qubies je modernizovaná verze hry Tetris.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

101 Skateboard Racing 3D

V této hře se stanete mladíkem, co jezdí na Skateboardu. Pojedete korytem a budete sbírat mince a body. Aby to nebylo tak jednoduché, hra neustále zrychluje a v korytě se objevují překážky. Hra sice není moc propracovaná, ale na chvíli určitě zabaví.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Forge of Empires

Forge of Empires je oblíbená online hra, která si našla spoustu příznivců a konečně vyšla i aplikace pro android. V této budovatelské hře se snažíte projít všemi historickými fázemi měst. Nejdříve si postavíte vesnici z chýší a později se dostanete až k několikaposchoďovým domům. Ve hře nechybí ani výzkum a propojenost s ostatními hráči.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Hoverdroid 3D

Ve hře Hoverdroid 3D závodíte s modelem vznášejícího se auta. S modelem jezdíte po parku, skáčete přes překážky a vyhráváte nejruznější typy závodů. Hra je zajímavě řešená, ale grafika moc nenadchne, každopádně hra stojí za vyzkoušení.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Plumber Mole

Ve hře Plumber Mole se snažíte pomocí přesouvání kostek poskládat potrubí do cílového místa. Hra se s přibývajícími levely postupně stává težší. Hra nabízí přes 120 levelů, takže dlouhou dobu budete mít co hrát. Hra je zaměřená na rychlost a logiku.

unnamed (2) unnamed (1) unnamed


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Marble Epic

Ve hře Marble Epic se budete snažit ubránit důlky, před blížícími se kuličkami. Barevné kuličky se vždy blíží po své trase a vy budete střílet mezi ně. Když budou vedle sebe alespoň 3 kuličky, tak tato trojice zmizí. tímto způsobem se snažíte zbavit všech kuliček než vjedou do důlku. Hra je zaměřená na postřeh.

unnamed (5) unnamed (4) unnamed (3)


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Fast & Furious: Legacy

Ve hře Fast & Furious: Legacy se dostanete do kůže závodníka. Budete mít možnost závodit ve městech jako Los Angels, Miami, Tokyo a Rio De Janeiro. Auta si můžete vylepšovat různým lakováním, výběrem lepších součástek apod. Ve hře se také nachází spousta herních módů, takže na své si přijde každý hráč závodních her.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

 

Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5 je jedna z nejpovedenějších stříleček na Android. Hra nabízí úžasnou grafiku a velmi dobré ovládání a hratelnost. Hra nabízí singleplayer se zajímavým příběhem a také multiplayer, kde můžete hrát proti ostatním hráčům. Fanoušci stříleček neudělají chybu, když si tuto hru stáhnou.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here