Opera vydala novou VPN aplikaci pro Android

0

Opera VPNOpera na začátku tohoto roku vydala aktualizaci svého desktopového prohlížeče a přidala tak do něj vestavěnou možnost VPN. VPN umožňuje uživatelům, aby skryli své IP adresy přesměrováním přes servery třetích stran, díky čemuž se stávají uživatelé anonymními a dokonce nejsou ani omezováni svou lokací. Opera dnes posunula své ambice v oblasti VPN o krok dále, jelikož uvolnila samostatnou VPN aplikaci pro Android.

Sítě VPN používá z různých důvodů docela dost lidí. Někteří prostě chtějí jen chránit svou identitu při prohlížení internetu, zatímco jiní chtějí třeba obejít geografická omezení.

VPN služeb již sice existuje více, ale někteří poskytovatelé si nechávají za poskytování svých služeb platit od několika desítek až po stovky korun měsíčně.vpnnOpera dnes vydala aplikaci s názvem Opera Free VPN – Unlimited VPN a jak název napovídá, je tato služba zcela zadarmo, takže pro uživatele OS Android nebylo nikdy snadnější chránit svou anonymitu na internetu.

Aplikace nabízí na výběr z několika regionů, takže si můžete vybrat, zda to bude vypadat, že jste připojeni k internetu ze Spojených států, Kanady, Německa, Nizozemska nebo Singapuru. Opera již vydala bezplatnou VPN aplikaci také pro iOS.


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here