Nové modely Nexus Sailfish a Marlin budou dražší než předchozí modely 5X a 6P

0

Nexus Sailfish a MarlinVlajkové lodě Nexus bývali jedny z nejlevnějších, což dokazují například modely Nexus 4 a 5, které byly zahájeny s cenou okolo 300 $, ale to by se mělo stát u nadcházejících Nexusů minulostí, jelikož prý budou ze začátku stát téměř dvojnásobek.

Nexus Sailfish s 5″ 1080p displejem, procesorem Snapdragon 820, 13 MP hlavní a 8 MP přední kamerou nebo 32 GB úložného prostoru by měl ze začátku přijít asi na 450 $. To znamená, že oproti modelu Nexus 5X, který měl podobné specifikace a stál zezačátku asi 380 $, telefon trochu podražil.

Cena modelu Marlin s 5,5″ QHD displejem, stejným procesorem Snapdragon 820 a stejným fotoaparátem nebo velikostí úložiště by se měla vyšplhat až k 600 $. Zatím není jasné, zda bude Google nabízet i modely s větším úložištěm. Nexus 6P stál po zahájení asi 500 $, takže zde vidíme opět nárůst ceny.

Nová dvojice Nexusů bude pravděpodobně představena na konci září nebo na začátku října. Jsme docela zvědaví, jaké ceny zvolí Google pro EU. Samozřejmě zatím nevíme nic jistě a vše jsou pouze zvěsti.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here