Nová reklama na HTC s Robertem Downey Jr. aneb Eh?!

3

htcchange

O tom, že největší slabina tchajwanského výrobce chytrých telefonů s Androidem – HTC – leží v marketingu, se jak v rámci samotné společnosti tak i mimo ní povídá několik měsíců. Poměrně velké naděje se tak upírali k nedávno oznámené spolupráci právě mezi HTC a Robertem Downey Jr. známým převážně díky ztvárnění role Iron Mana ve stejnojmenné sérii filmů.

A právě první výsledek tohoto spojení se dnes ráno dostal na veřejnost. HTC na svém oficiálním youtube kanále zveřejnila dvouminutovou reklamu na, a to je právě ten problém. Přestože jde totiž o dvě minuty a tři sekundy dlouhý klip, tak z něj není ani trochu jasné, o čem vlastně je. Snad jediné poselství, které by se v něm dalo najít je, že HTC právě prochází přerodem, na jehož konci bude přesně tím, čím chcete, aby bylo.

Samozřejmě je mi jasné, že jde o první z celé řady reklamních spotů, které se už budou nejspíše zaměřovat na specifické produkty. I tak se ale nemohu ubránit dojmu, že markeťáky spolu s Robertem Downey juniorem prostě nic nemohlo tak dlouho napadnout, až si řekli, že natočí naprostou blbost a to také udělali. A to mi přijde na reklamní kampaň, která má s trochou nadsázky zachránit HTC, trochu chabé. Na druhou stranu, co se týče reklam, platí, že i negativní popularita je lepší než žádná popularita.

httpv://www.youtube.com/watch?v=OVE1OcfB1E4

Zdroj: YouTube via androidandme

3 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here