Nová reklama na Google+ představuje Party Mode

1

Google plus

Google se snaží uspět na poli sociálních sítí již několik let, nejprve spustil projekt Buzz, pak se snažil vyvinout sociální systém wave, bohužel prvně jmenovaný Buzz nedokázal získat značnou uživatelskou základu, takže byl ukončen. Wave nebyl ani spuštěn vývoj byl ukončen při Beta verzi.

Google se tak rozhodl pro Google+, nutno uznat že to byl správný krok. Nejeden uživatel této služby je určitě spokojen s nabídkou funkcí, které tato sociální síť nabízí. Jenže stále počet aktivních uživatelů nedosahuje hodnot, které by si v Googlu přáli. Podle mě na Google+ jsou aktivní převážně geekové, nikoliv běžní uživatelé internetu. A to vše se snaží Google změnit.

K rozšíření své základny na Google+ se rozhodlo marketingové oddělení využit právě Android. Smartphony s Androidem nabízí nejednoduší přístup k Google+ kdekoliv. Nutno také uznat, že aplikace je mnohem svižnější a lépe zpracovaná než třeba ta od Facebooku. Ale bohužel pro Google neplatí pravidlo kdo má přístroj s Androidem využívá Google+. Většina uživatelů tak využívá na Androidu právě Facebook.

Aby se misky vah obrátily rozhodl se od začátku Google marketingově podporovat Google+, právě teď startuje reklamní kampaň, která představuje Party Mode.  Party mode, nabízí možnost uspořádat party (událost) kdekoliv a pozvat své přátele jednoduše přes Google+.  Jak se Vám líbí následující reklama, kterou se snaží Google oslovit masy?

http://www.youtube.com/watch?v=Hx_rRirV2vc

Podpořte nás na Google+


Zdroj: phandroid.com

1 komentář

  1. Já teda Google+ mám ale skoro vůbec tam nechodím. Na telefonu jsem Google+ rovnou vypnul, protože se pořád snažilo pouštět na pozadí a akorát žralo baterku.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here