Hudební aplikace Walkman z Xperií pro ostatní telefony s Androidem

4

Sony (Ericsson) patří k jedním z průkopníků hudby na mobilních zařízeních a není tedy divu, že se značka Walkman stala časem téměř legendou ve svém oboru. V současné době má sice japonský výrobce v nabídce pouze jeden smartphone z této řady, i přesto se však s oranžovým logem každý den setkává většina majitelů Xperií s Androidem. Sony totiž jako Walkman pojmenovalo svou aplikaci pro přehrávání hudby.

Ale i v případě, že nemáte Xperii, si tento hudební přehrávač můžete stáhnout do svého smartphonu. Uživatel s přezdívkou „Rizal Lovins“ z fóra xda developers totiž aplikaci vyextrahoval a vy ji nyní můžete vyzkoušet na každém zařízení s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich nebo Androidem 4.1 Jelly Bean.

V aplikaci však zatím nefunguje ekvalizér, úprava informací o hudbě, widget a funkce SensMe pro detekci nálady a tempa hudby. I přesto si však nejnovější verzi aplikace Walkman můžete stáhnout zde.

via xda

4 KOMENTÁŘE

  1. A kdyz mam live with walkman, pujde nastavit tento prehravac tak, aby se otevrel po stisknuti specialni walkman klavesy, misto puvodniho walkmanu ?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here