Mobile Internet FORUM

0

Server Lupa.cz pořádá další ročník konference Mobile Internet FORUM

Pokud vás zajímá problematika mobilního využití internetu a vše, co s tímto tématem souvisí, nenechte si ujít 5. ročník konference Mobile Internet FORUM. 

Server Lupa.cz pořádá dne 9. října 2012 další ročník celodenní konference Mobile Internet FORUM, která se už pátým rokem stává místem pro setkání odborníků, specialistů a všech nadšenců zabývajících se mobilními technologiemi a mobilní komunikací. Cílem této akce je poskytnout všem návštěvníkům aktuální informace a zároveň připravit prostor pro výměnu zkušeností, nápadů, získání nových kontaktů nebo navázání nových obchodních příležitostí s lidmi z oboru.

 Mobile Internet Forum Mobile Internet Forum

Program konference bude rozdělen do 5 tematických bloků:

BLOK 1: Highlights 2012
BLOK 2: Síť nové generace – je už skoro tady!
BLOK 3: Cesta přes mobil k zákazníkovi
BLOK 4: Média v mobilech a tabletech
BLOK 5: Souboj mobilních platforem

První blok přednášek bude shrnutím toho nejzajímavějšího, co se aktuálně v mobilním podnikání u nás i v zahraničí děje. O tom, jak se vyvíjí mobilní reklama a mobilní marketing obecně bude hovořit Tomáš Mátl (Vodafone UK). Jak je na tom internet v mobilu v reálných číslech ukáže zástupce Aliance provozovatelů mobilních sítí Slavomír Doležal. Stranou nezůstanou ani témata týkající se bezkontaktních a mobilních plateb a o zkušenosti se získáváním investic ze Silicon Valley se podělí Dominik Balogh (PoweryBase).

Druhý blok konference zahrnuje panelovou diskuzi se všemi zástupci českých operátorů o novince, kterou je budování sítě nové generace a dražba kmitočtů pro LTE. K tématu také promluví speciální host Ondřej Malý, člen rady Českého telekomunikačního úřadu.

Mobilní internet je stále rozšířenější a je potřeba věnovat pozornost jeho uživatelům. Tématům mobilního SEO, UX a mobilního marketingu se budou ve třetím bloku podrobněji věnovat specialisté na slovo vzatí David Lorenc (Seznam.cz), Pavel Ungr (H1) a Michal Maňák (Dobrý web).

Ve 4. bloku vystoupí představitelé jednotlivých médií – České televize, TV Nova, Economie, Mladé Fronty, MAFRY a dalších hráčů na trhu. Formou krátkých prezentací představí novinky, které chystají pro mobilní zařízení a tablety.

Pátý blok bude završen „soubojem“ mobilních platforem. Uznávaný odborník a vývojář mobilních aplikací René Stein si na paškál vezme zástupce jednotlivých platforem, aby zjistil, jak se za poslední rok změnilo rozvržení sil, pokud jde o platformy pro chytré telefony a tablety.

Součástí konference budou kromě panelových diskuzí také praktické workshopy. Zájemci se například mohou dozvědět, co funguje a co nefunguje v rámci mobilního marketingu či jak využít mobilní aplikace měst jako nový marketingový a komunikační nástroj.

Program akce a odborné životopisy všech přednášejících jsou k dispozici na stránce konference.

Zájemci o účast nechť se registrují prostřednictvím internetového formuláře.

Generálním partnerem konference je český internetový vyhledávač Seznam.cz. Partnery akce jsou Agmo, Crazy Tomato, Google, Inmite, Zentity. Mediální podporu zajišťují AndroidMarket.cz, E15.cz, EURO, CHIP, Marketing&Media, MobilMania.cz, SmartMania.cz, SvetAndroida.cz, Trend Marketing, Zivě.cz. Konferenci pořádá server o českém Internetu Lupa.cz společně se sítí TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here