LG představilo mobilní tiskárnu k chytrým telefonům a tabletům

5

Ačkoliv je u nás LG známo hlavně díky zbabrané podpoře starších zařízení s Androidem, tak celosvětově jde o poměrně rozsáhlého výrobce všemožné elektroniky. Není tak v podstatě vůbec překvapivé, když čas od času představí nějaké to zajímavé mobilní příslušenství, například takovou mobilní tiskárnu, Pocket Photo.

Ta nabídne při vskutku miniaturních rozměrech 7.1 x 12.0 x  2.3 plnohodnotný bezdrátový tisk barevných fotografií z androidího telefonu nebo tabletu vybaveného speciální LG Pocket Photo aplikací.

Tiskárna využívá termálního barevného tisku (wiki) a kromě papíru a občasného nabití baterií tak nevyžaduje nic dalšího, není tedy třeba doplňovat tonery s inkoustem ani jinou formou barvy.

Vzhledem k tomu, že s chytrým telefonem komunikuje pomocí Bluetooth a NFC, tak bude zřejmě kompatibilní i se zařízeními od jiných výrobců a ne jen s telefony od LG.

Datum zahájení prodeje zatím znám není, zřejmé se ale jako první objeví na domovském trhu v Jižní Koreji. Odhadovaná cena je 170 dolarů, tedy přibližně 3 100 korun.

A co Vy? Koupili byste si přenosnou tiskárnu?

Zdroj: engadget

 

 

5 KOMENTÁŘE

  1. K čemu že to je? 😀 Přece když mám mobil/ tablet a potřebuju to honem někomu ukázat, tak to ukážu z displeje.. a né že budu tahat tiskárnu 😀

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here