Minecraft: Pocket Edition: 0.6.0 již zítra, 0.7.0 s hrou pro více hráčů kdo ví kdy

2

minecraft_1

Pokud už netrpělivě čekáte na před několika týdny odhalenou aktualizaci Minecraftu: Pocket Edition 0.6.0, která by měla konečně přinést plnohodnotnou práci s brněním, tak pro Vás mám dobrou zprávu. Jeden z vývojářů Mojangu, Johan Bernhardsson, totiž dnes ráno v livestreamu oznámil, že aktualizace je doslova za dveřmi a na obou marketech – tedy Google Play a iTunes AppStore by se měla objevit již v průběhu zítřka.

A to není vše. Také se krátce rozpovídal o aktualizaci následující, bájné 0.7.0, která by měla přinést plnohodnotnou hru pro více hráčů skrze internet. Aktualizace je prý prozatím stále v relativně rané fázi vývoje a tak zatím neexistují ani odhady, kdy by mohla vyjít. Již je ale rozhodnuto, že až se tak stane, tak to určité bude s plnohodnotným online multiplayerem.

Dále se v nové aktualizaci budeme moci těšit na upravené nastavení, které by mělo být konečně dostupné bez nutnosti opouštět rozehraný svět, plnohodnotnou podporu uživatelských skinů a v experimentální formě i na lepší osvětlovací engine.

Zdroj: droidgamers

 

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here