Top 10 nejpopulárnějších novinek – 4. týden

4

Temple Run 2

Dlouho očekávané pokračování akční jump’n’run adventury se konečně objevilo v Google play. A tak není divu, že hra, ve které je vaším úkolem uniknout před nebezpečím a ještě po cestě posbírat co nejvíce relikvií, se stala tou nejstahovanější v minulém týdnu.

Temple Run 2 1 Temple Run 2 2 Temple Run 2 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Restaurant Story: Valentine’s

Jak se blíží svátek svatého Valentýna, tak i Google play začínají zaplavovat aplikace a hry na téma svátku zamilovaných. Jako každý rok, i hra Restaurant Story se dočkala Valentýnské obměny. Princip hry však zůstává zachovalý – vaším úkolem je zařídit tu nejlepší restauraci a udržet ji v bezproblémovém chodu.

Restaurant Story Valentine’s 1 Restaurant Story Valentine’s 2 Restaurant Story Valentine’s 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PBA® Bowling Challenge

Parádně zpracovaný bowling ve stylu PBA. Ve hře máte na výběr mezi rychlou hrou a kariérou bowlingového hráče. Začněte jako nula a propracujte se mezi elitu.

PBA® Bowling Challenge 1 PBA® Bowling Challenge 2 PBA® Bowling Challenge 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Dead Crossing

Vybavte si svůj obrněný vůz nejrůznějšími typy zbraní a vyrazte do ulit rozmasakrovat co nejvíce zombie. Na výběr máte z několika vozidel a ještě z více zbraní. Tak které si oblíbíte právě vy?

Dead Crossing 1 Dead Crossing 2 Dead Crossing 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zombie Smasher

Aby těch zombie nebylo v minulém týdne málo, mezi Top 10 nejpopulárnějšími novinkami se umístil také Zombie Smasher. Hra na principu „rozpuč mravca“, tedy kdy prstem zamačkáváte mravence, tak tady budete zamačkávat nenasytné zombie. Avšak ne tak hrůzostrašné, vypadají roztomile. Musíte  si však dávat pozor, abyste omylem nazamáčkli děti.

Zombie Smasher 1 Zombie Smasher 2 Zombie Smasher 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

LagFix (fstrim) Free

Aplikace která je určená pro uživatele telefonů s provedeným ROOTem. Znáte tu situaci, když po pár dnech se vám telefon začne zasekávat a vy jej pro plynulejší chod musíte restartovat? Tato aplikace vyřeší váš problém se zatíženou pamětí telefonu. Další informace lze nalézt například na XDA.

LagFix (fstrim) Free 1 LagFix (fstrim) Free 2 LagFix (fstrim) Free 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Caller Name Talker

Chcete vědět, kdo vám volá ještě předtím, než se podíváte na telefon? Nechte si jméno nahlas přečíst pomocí Caller Name Talker. Kromě přidání zprávy před či za čtené jméno můžete ještě nastavovat rychlost a hlasitost, jakou má telefon číst.

Caller Name Talker 1 Caller Name Talker 2 Caller Name Talker 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Lightning Browser

Na svoji velikost malý, ale výkonný webový prohlížeč. Obsahuje velké množství různých nastavení a tak pro nenáročné uživatele určitě potěší. Také jej ocení majitelé telefonů s malou pamětí, kde jim nezabere moc místa.

Lightning Browser 1 Lightning Browser 2 Lightning Browser 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

PushBullet

Už nikdy vám nic nevypadne z hlavy. Díky PushBullet si můžete ukládat poznámky k souborům, adresám, odkazům či jen tak vytvořit soupis poznámek. Vše je přehledné a odškrtávání snadné.

PushBullet 1 PushBullet 2 PushBullet 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Space_GO Launcher Theme

Pro populární launcher Go Launcher EX je vytvářeno stále velké množství témat. Proto není divu, že téměř pravidelně se nějaké umístí mezi Top 10 nejpopulárnějšími, nejstahovanějšími za uplynulý týden. Jinak tomu nebylo i teď, zaujalo téma ve vesmírném stylu.

Space_GO Launcher Theme 1 Space_GO Launcher Theme 2 Space_GO Launcher Theme 3


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

4 KOMENTÁŘE

    • Zajímavá připomínka 🙂 Je tím myšleno uživatele root telefonů, ale asi když ty dvě slova prohodím a dopíšu telefonů, tak to bude hned jasnější. Díky

  1. Nechci se plést, ale Lagfix je na problémy s vnitřním úložištěm, ne na datové přenosy, pokud dobře čtu a vidím screenshoty aplikace.

    • Ano, mate pravdu. Omlouvam se, moje chyba. Domotalo se mi to s jinou aplikaci, dekuji za upozorneni, opravim.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here