LG Chromebase – první all-in-one počítač s Chrome OS

6

LG Chromebase

Chrome OS jsme dosud mohli vidět výhradně v Chromeboocích – malých noteboocích, u kterých je největší důraz kladen na jednoduchost, mobilitu, dlouhou výdrž baterie a nízkou cenu. LG však tento týden poodhalilo první all-in-one počítač na světě, který je vybaven právě Chrome OS. Novinka má označení Chromebase a pokud si najde dostatek zákazníků, mohla by se stát zakladatelem nové řady all-in-one PC s operačním systémem od Googlu.

LG Chromebase 22CV241 disponuje 21,5″ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. O výkon se stará blíže nespecifikovaný procesor Intel Celeron spolu s 2GB RAM a 16GB interní pamětí typu iSSD. Kvalitní zvuk by měla zajistit dvojice vestavěných stereo reproduktorů s výkonem 5W a pro videohovory je určena 1,3mpx webkamera s mikrofonem a schopností natáčet videa v HD rozlišení.

Konektivitu zajišťuje HDMI vstup, trojice konektorů USB 2.0, jeden konektorů USB 3.0 a LAN. Součástí základního balení je klávesnice a myš. Cenu ani další podrobnosti o novince zatím korejský výrobce nezveřejnil. LG Chromebase si budou moct první zájemci vyzkoušet na veletrhu CES 2014, který začíná 7. ledna v Las Vegas.

zdroj: Android Central

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here