Samsung HomeSync už je kompatilní i se smartphony jiných výrobců

0

samsung homesync

Multimediální centrum Samsung HomeSync bylo dosud kompatibilní jen s vybranými smartphony a tablety z řady Galaxy. To se však nedávno změnilo s aktualizací oficiální aplikace v Google Play Store. HomeSync od nynějška podporuje také několik mobilních telefonů od konkurenčních výrobců. Seznam je sice stále poměrně úzký, ale rozhodně jde o významný krok kupředu:

  • HTC: One, Butterfly
  • Sony: Xperia Z, Xperia ZL ,Xperia SP
  • LG: Optimus G Pro, Nexus 4

homesync app 1 homesync app 2 homesync app 3

Samsung HomeSync má 1TB harddisk, na který můžete bezdrátově ukládat své soubory. Každý člen rodiny má svůj vlastní účet a své soubory může chránit heslem, k dispozici je však také možnost sdílení souborů mezi různými účty. Filmy, hry a další soubory je možné streamovat z cloudu do vaší televize či jiné obrazovky vybavené HDMI vstupem. Nechybí ani podpora smartphonů a tabletů od Samsungu, díky které bude možné z mobilního zařízení streamovat přes HomeSync videa či fotografie na velkou obrazovku.

Zařízení je vybaveno Androidem Jelly Bean s podporou stahování aplikací z Google Play Store, takže Samsung HomeSync umožňuje udělat chytrou televizi z téměř každé obrazovky ve vašem domě. Novinka se dále může pochlubit dvoujádrovým procesorem taktovaným na 1,7 GHz, 1GB RAM a 8GB flash pamětí, která doplňuje už zmíněný 1TB HDD. Širokou konektivitu zaručuje podpora USB 3.0, microUSB, HDMI, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, Gigabit Ethernet a optických audio kabelů.

Samsung HomeSync (GT-B9150) je v českých internetových obchodech k dostání za více než 8 300 Kč.

via Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here